Collection: Featured Products
-
Butter 1/2 pound
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Farm Fresh Eggs
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Monthly Raw Whole Milk 1/2 Share
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USD -
Monthly Raw Whole Milk Full Share
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $80.00 USD -
Raw Milk 1/2 Gallon (For Pet Consumption)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDSold out -
Sourdough Bagels half dozen
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Sourdough Bread
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Yogurt 32 oz
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD